Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku zbulojnë surprizën magjike që i kanë bërë vogëlushes së tyre për ditëlindje

Vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka mbush sot 3 vjeç.

Çifti ka zgjedhur ta surprizojnë të vogën e tyre me një udhëtim në Disneyland, Paris.

Besi ka postuar një foto kur Ajka ishte një bebe e porsalindur dhe shkruan se këto 3 vite jeta ka marrë kuptim për të.

LEXO EDHE  Reperi i famshëm Dave tregon për lidhjen e dështuar me të dashurën shqiptare

“3 vite nga dita e lindjes tende, 3 vite nga dita sikur kam ardhur njësh me ty ne jete pasi jeta dhe fryma morën kuptim atë dite, pikërisht. 3 vite ne hirin e plote te dashurisë!”-shkruan Besi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)