Skandal/ Policët e Veliajt dhunojnë të moshuarin në rrugë (Video)

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në “Facebook” ka publikuar një video skandaloze.

Në video shihet qartë teksa një polic i Bashkisë së Tiranës, rrëzon përtokë me shkelma të moshuarin.

LEXO EDHE  Kërcënoi me letra dhe mesazhe gjyqtaren Anila Karanxha, lihet në burg Andri Leka

Postimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Narkobanditi me uniforme i Lal Plehut godet dhe rrezon pertoke te moshuarin! Çnjerzore! Sb