Aksidentohet një grua në Tiranë

Një grua e moshuar është aksidentuar sonte në Tiranë, por ajo mbetet aktualisht e paidentifikuar pasi me vete nuk i janë gjetur mjete identifikimi.

Aksidenti ndodhi rreth orës 22:00, në zonën e Ali Demit, kur një motor po kalonte në rrugë dhe përplasi gruan në moshë të thyer.

LEXO EDHE  Vrasja e policit, një person në kërkim /FOTO-VIDEO

Policia saktësoi se mjeti motorr me drejtues shtetasin O. S., 34 vjeç ka aksidentuar një shtetase ende të paidentifikuar, rreth 65-vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ka shkuar në vendin e aksidentit dhe thotë se po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.