VIDEO/ Gafa e vitit! Gazetarja nuk njeh Timo Werner, e prezanton si…

Ngatërresat gjatë intervistave “live” në TV janë të shpeshta, teksa kësaj here preh ka rënë gazetarja e “Sky Sport”, Natalie Pinhkhman.

Kjo e fundit, teksa ndodhej në “Grand Prixin” e Austrisë, ka marrë në një intervistë sulmuesin Timo Verner, para Çmimit të Madh të Austrisë në Formula 1.

Deri këtu e gjitha duket si diçka tepër normale, por gafa ka nisur që në fillimet e marrjes në pyetje. Gazetarja, e ka prezantuar 25-vjeçarin si portier të Çelsit, teksa video është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Jo vetëm Da Silva, tjetër titullar mungon për Vllazninë ndaj AEL Limassol

“Unë kam këtu Timo Vernerin. Portierin e Çelsit dhe Gjermanisë. Si jeni?”, ka thënë gazetarja.