Aksident në Lushnje/ Motori del nga rruga, një i plagosur

Një aksident është regjistruar këtë pasdite në fshatin Kamçisht të Lushnjës. Dy të rinj, ishin duke udhëtuar me një motomjet, ku drejtuesi, i identifikuar si K. LL. 22 vjeç, del nga rruga dhe rrëzohet. Si pasojë, është dëmtuar pasagjeri i motomjetit, 24-vjeçari R. S.

Raportohet se drejtuesi i motomjetit është shoqëruar në komisariat, ku dhe po kryhen veprimet procedurale, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Lushnjë

Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:00, në fshatin Kamçisht, shtetasi K. Ll., 22 vjeç, banues në Zhym, duke drejtuar motomjetin tip “Dayang” ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar pasagjeri në motomjet, shtetasi R. S., 24 vjeç, banues në Gjazë, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar në Komisariat drejtuesi i motomjetit dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEXO EDHE  VIDEO/ Kishin humbur rrugën, policia gjen dhe shpëton babë e bijë, 28 dhe 11 vjeç