Stresi- Sali Berishës: O dritë dielli, shqiptarët s’do kenë më si ty (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një foto teksa po bën xhiro në bregdet. Ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve është komenti që ka lënë reperi Stresi.

Arkimend Lushaj, i njohur ndryshe me emrin e artit Stresi, ka shfaqur gjithmonë simpatinë që ka për ish-liderin demokrat e s’mund të mungonte edhe këtë herë një koment.

LEXO EDHE  Andi i dashuruar "kokë e këmbë" pas Melisës, i dedikon një tatuazh: Eh moj kokë kuqe… (Foto)

“O dritë dielli, ti je dhe do mbetesh ikonë, në dekada shqipetaret s’do të kenë një njeri si ty.”, ka shkruar Stresi.