J Balvin bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia dhe emri i bebit

Këngëtari i famshëm latin, J Balvin, është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur modelja argjentinase, Valentina Ferrer, përmes rrjeteve të saj sociale, teksa publikoi imazhin e parë të foshnjës në Instagram. Në foto shihet  dora e Valentina Ferrer duke mbajtur këmbën e vogël të të porsalindurit.

LEXO EDHE  Stela zbulon si ndihet pas ndarjes nga Çimi

“4 ditë me dashurinë më të mirë”,– shkruan modelja.

Këngëtari zbuloi pak ditë më parë në Twitter, se do të bëhej baba i një djali me emrin Rio.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALENTINA (@valentinaferrer)