Modelja denoncon intrigat në Miss: Luhej para e madhe, bosat donin vajza të bukura

Modelja Denisa Kulemani e cila së fundmi përfaqësoi vendin tonë në “Miss Eurasia 2021”, nga ku u shpall fituese e çmimit “Miss Beauty”, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Denisa tha që gara nuk ishte e drejtë pasi një pjesë e mirë e vajzave konkurrente kishin shumë ndërhyrje plastike. Madje, sipas saj, edhe vetë fituesja. Më tej ajo nuk ngurroi të tregonte disa prapaskena të tjera, të cilësuara tendencioze dhe të dyshimta.

LEXO EDHE  Marrëveshja Shqipëri-Serbi-Maqedoni/ Besa Kokëdhima: Si të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën

“Më pyetën si me lezet nëse doja të fitoja apo jo. Për çfarë arsye mund të bëhet kjo pyetje ditën e fundit? Di që luheshin lojërat të mëdha ndryshe nga oragnizimet e Missi-t që bëhen këtu në vendin tonë”, u shpreh ajo.

E ndërsa Bieta e pyeti se për kë bëheshin këto oferta, modelja shprehu dyshimet për bosat që janë në kërkim të vajzave të bukura.