Krisje mes Dajës dhe Hasanit, lojtari drejt largimit nga Partizani

Ferhan Hasani e mbyll me Partizanin pa lënë asnjë gjurmë. Ky është lajmi i fundit që raportohet nga Newsport.al, ndërkohë që ende nuk ka një qëndrim nga klubi i kuq.

Sipas burimit të përmendur më lart, fantazisti ka kërkuar largimin nga Partizani dhe klubi kryeqytetas nuk është bërë pengesë.

LEXO EDHE  Dragaj: Jam te klubi më i madh në Shqipëri, dua të vazhdoj traditën e shkodranëve te Partizani

E gjitha kjo thuhet se ka ndodhur për shkak të përplasjes që Hasani ka pasur me trajnerin Ilir Daja mbi pozicionin e tij në fushë.