Aksident tek Pallati me Shigjeta në Tiranë, raportohet për të plagosur (FOTO)

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur pranë Pallatit me Shigjeta.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Boldnews.al, një makinë ka përfunduar në lumin e Lanës.

LEXO EDHE  Nuk ka qetësi/ Tjetër tërmet godet Greqinë, ja sa ballë ishte

Në vendngjarje ndodhet policia dhe ambulanca e cila po transporton drejt spitalit të plagosurit.