Sara Hoxha ndan pamjet nga festa surprizë që Ledri i bëri për ditëlindje (FOTO)

Para tre ditësh, partnerja e Ledri Vulës, blogerja Sara Hoxha festoi ditëlindjen. Ishte reperi që i organizoi një surprizë, ku kishte ftuar të gjithë miqtë dhe mikeshat e saj.

Mirëpo, vetëm së fundmi, Sara ka ndarë disa foto nga ky moment shumë i bukur për të.

LEXO EDHE  Harvey Weinstein reagon për akuzat për përdhunim dhe abuzim sek*ual

“Kurrë mos u rrit”, ishte edhe mesazhi që Hoxha ka dhënë krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)