Plas sherri mes konkurrentëve, Lindita i zbulon sekretin Çimit: Po bën lojë të pisët

Deklarimi mes Çimit dhe Stelës ka sjellë debat në studio puntatën e djeshme në “Për’puthen +40”, ku Lindita e ka konsideruar një lojë të pistë nga ana e konkurrentit.

Lindita tha se ai e ka marrë në telefon para se të deklarohej për Stelën dhe i ka thënë se do të deklarohej për të. Ai e ka pranuar duke thënë se ishte i mërzitur me Stelën dhe po priste zgjedhjen e saj para se të vendoste.

Lindita: Biseda mes meje dhe Çimit ai doli kontradiktor pasi. Çimi lozi shumë pisët atë ditë, se mua më ka marrë në telefon dhe më ka thënë diçka gjëra që po të jetë burrë të tregojë.

Çimi: Komunikuam me Linditën, ishte në takim me Luanin, i thash ki kujdes në takim se si dihet.

Lindita: Mua nuk më pëlqen Stela do deklarohem me ty. Atë ditë që isha në takim me Luanin më tha.

Çimi: Isha i mërzitur me Stelën edhe i thash që kam një pëlqim dhe do të thoja diçka në studio.

Lindita: Këtë po e shpreh ti, s’po e them vetëm unë.

Çimi: Unë e mora që t’i thoja mos bëj naj budallëk në takim.

LEXO EDHE  Vajza e pastorit lë kishën dhe bëhet një yll pornografie: Fitoj 330,000$ në muaj (Foto)