Live/ Këtu mund të shihni Rusi-Danimarkë

Mbrëmjen e sotme janë duke u ndeshur përballë njëra-tjetër Danimarka dhe Rusia. ndeshje e vlefshme për kualifikueset Euro 2020.

Ja linku ku mund të shihni ndeshjen:

https://tv.rtsh.al/kanalet/rtsh-sport

LEXO EDHE  Nora Gjakova: Nuk doja që kundërshtarja të tërhiqej, ia kushtoj fitoren të gjithëve atyre që më kanë ndihmuar