Me bikini në plazh, Xhemi Shehu “çmend” fansat e saj (Foto)

Xhemi Shehu është e kundërta e mikeshës së saj, Arbana Osmani. Kjo e fundit preferon alpet, por Xhemi është e apasionuar pas plazhit. Këtë fundjavë, moderatorja ka shkuar në plazh me ish- kolegët e saj. Bëhet fjalë për Salsano Rrapin dhe Albana Perhatin.

Këtë e bëri me dije vetë moderatorja, pasi ripostoi storin e aktores së humorit, ku në ujë, të tre ata bëni gëzuar me shotsa.

LEXO EDHE  Ish-miku ngre akuzën e rëndë ndaj Angelina Jolie: Ajo e bleu fëmijën nga prindërit e tij të vërtetë

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@xhemishehu_)