I mbyllën Instagramin, “shpërthen” Mevlani: Ju ziliqarët… (Foto)

Ish- konkurrentit të “Përputhen”, Mevlan Shabës, i kanë mbyllur Instagramin. Ky veprim ka acaruar mjaft 33-vjeçarin, ndërsa ka bërë një postim një adresën e re që ka hapur.

I mbyllën Instagramin, Mevlani “shpërthen”: Ju

“Unë nuk dorëzohem për asnjë moment siç kam bërë çdo herë në jetën time. Dhe ju ziliqarëve kurrë s’kam me jua bo qejfin. Përveç Zotit askush s’ma heq buzëqeshjen. Mund të kem gabime si çdo njeri por kam një shpirt dhe zemër shumë të pastër. Sprovat e jetës time më kanë bërë të jem njeri i tillë. Ndoshta një ditë kur s’do jem më i aftë për asgjë do bëja “viktimën” siç më quajnë disa. E fundit ta keni amanet nga unë, bëni mirë se veç mirë do gjeni. Në të kundërt Zoti ndëshkon”, shkruan Mevlani.

LEXO EDHE  Lei Kraja zbulon si dukej para se të bëhej e famshme (FOTO)

Po ashtu edhe disa konkurrentëve të tjerë i janë mbyllur profilet në rrjetin social “Instagram”, por që më vonë i janë rikthyer. Ish-konkurrentët u bënë të ‘famshëm’ falë këtij programi i cili ishte për dashuri, e që nuk arriti të dilte ndonjë çift nga aty.