Habit Enca: Pranon ofertën për ta kaluar natën me para, por me një kusht

Këngëtarja, Enca Haxhia, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta saj e përditshme. Madje, shpeshherë provokon imagjinatën e ndjekësve me anë të pozave.

Së fundmi, përmes një pyetësori në rrjetin social “Instagram” i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve.

Një ndjekës i ka ofruar këngëtares një milion dollarë për një natë më të, e që Enca është përgjigjur haptazi kësaj pyetje.

LEXO EDHE  Noizy rrëshket dhe rrëzohet nga skena, truprojat e tërheqin me nxitim (Video)

“1 milion dollarë për një natë?”, i shkruan ndjekësi, kurse përgjigja e Encës ishte “Euro*” duke i thënë në kontekstin e përmirësimit.

Me këtë, ajo la të kuptohet se do të pranonte të kalonte një natë me dikë nëse merr 1 milion euro.

Image