Gjendet i vdekur 35-vjeçari në liqen, kërkime për një person tjetër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Breshia. Mësohet se një 35 vjeçar është gjetur i pa jetë, ndërsa vijojnë kërkimet për një person tjetër. Policia dyshon se ngjarja ka ndodhur si  pasojë e përplasjes së një varke në Liqenin Garda në Brescia.

LEXO EDHE  Vasili: Reforma në Drejtësi një gjueti shtrigash

Bëhet me dije se trupi është gjetur mes Saló dhe San Felice del Benaco, në anën Brescias. Policia ka vijuar kërkimet për viktimën e dytë, që dyshohet së është femër.