Emri+Foto/ Humb jetën si pasojë e aksidentit ish-futbollisti i njohur

Ish-futbollisti kroat, Sllobodan Sudec (47 – vjeçar), ka humbur jetën në një aksident automobilistik.

“Ish-futbollist i Varteksit të Varazhdinit dhe Slaven Belupos, trajner trajner i Podravina-s, humbi jetën në një aksident automobilistik në Poljanec afër Ludbreg.

LEXO EDHE  Teuta kalon në avantazh ndaj Inter Escaldes, ndiqni ndeshjen “LIVE”

Sipas raportit të policisë, ‘automjeti doli nga rruga dhe goditi gardhin e një oborri, ndërsa drejtuesi i mjetit ndërroi jetë”, njofton media kroate “24 sata”.