Përfshihet në një aksident këngëtari i njohur shqiptar, ja si është gjendja e tij shëndetësore (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabiani, është përfshirë në një aksident.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto të artistit Petro Xhori, ku shihet jashtë spitalit me miqtë e tij dhe njëri prej tyre mban dorën në allçi.

“E ke jetë të dytë vëllai im”, ka shkruar Xhori krahas imazhit në fjalë, duke lënë të kuptohet se fatmirësisht ata janë në një gjendje të mirë shëndetësore.

LEXO EDHE  Arrestimi i Fjolla Morinës, pse po qëndron i heshtur bashkëshorti i këngëtares

Mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit.

“E ke jetë të dytë”, këngëtari i njohur