Enca poston tjetër pozë provokuese (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, postoi para disa ditësh një foto në “Instagram”, ku shfaqej e gjitha e zhveshur. Teksa pozonte pranë bregut të detit nudo, ajo shkruante se mund edhe ta fshinte më vonë atë foto.

Por në fakt nuk ndodhi aspak kështu. Madje ajo vijon që në rrjetet sociale të postojë poza të tjera provokuese, siç ka bërë së fundmi.

LEXO EDHE  “Top Channel” konfirmon datën e nisjes së “Big Brother VIP” (Foto)

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet me bikini rozë, duke ekspozuar format e saj bombastike.

“Kur i uron atij më të mirën, por ti je më e mira”, shkruan Enca bashkëngjitur me pozën që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente ngacmuese nga ndjekësit e shumtë.