Çimi nuk përmbahet, puth në buzë Stelën, Armando shpërthen në lot

Pas debateve të shumta që kanë pasur me njëri-tjetrin, Stela ka vendosur që të deklarohet për Çimin.

I emocionuar nga kjo situatë, Çimi u ngrit që t’i dhuronte një puthje në buzë. Ndërsa Stela u kujdes që t’i fshinte buzët, Çimi e rrëmbeu duke i dhuruar një përqafim të ëmbël.

Çimi dhe Stela janë çifti i dytë i deklaruar në Për’puthen +40. Çifti tjetër janë Gilberta dhe Iliri, të cilët patën shumë debate derisa arritën në pikën që të deklaroheshin për njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  Ana Lleshi "kapet mat" me një tjetër ish-konkurrent të "Për'puthen" (FOTO)

Ndër ata që u përlot ishte dhe Armando. Ky i fundit shpesh herë ka hedhur akuza ndaj Stelës se e sheh Çimin për interes madje dhe e ka ofenduar.

Pas lotëve, ai sërish tha të njëjtën gjë që mes çiftit Stela-Çimi, nuk ka dashuri.