Alesia Bami rrëzohet në hapjen e spektaklit ‘Top Arena’ (Video)

Një incident ka ndodhur në hapje të spektaklit ‘Top Arena’. Moderatorja Alesia Bami, teksa zbret shkallët pengohet dhe për pak desh rrëzohet, por fatmirësisht nuk ndodhi kështu!

“Syri i keq”, tha ajo, teksa qeshi pas këtij incidenti.

LEXO EDHE  Reperi i famshëm akuzohet për abuzim seksual ndaj një 17-vjeçari dhe 21 krime të tjera

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme: