VIDEO/ Penallti për Holandën, shikoni ekzekutimin e Depay-t

Holanda ka kaluar në avantazh ndaj Austrisë në minutën e 11-të. Autori i golit për “Tulipanët” është ylli I Lyonit, Memphis Depay me anë të një 11-metërshi.

Penalltia u fitua nga Dumfrajs dhe arbitri e akordoi vetëm pasi e pa me VAR.

LEXO EDHE  Liga e Konferencës/ Laçi-Anderlecht, ndiqni sfidën “LIVE”