Enca dhe Noizy pajtohen pesë vite pas sherrit të bujshëm? Postimi i këngëtares që ngre dyshimet (Foto)

Enca Haxhia dhe Noizy publikuan pesë vite mq parë duetin e tyre me titull “Bow Down”, i cili u kthye menjëherë në hit. Krejt papritur marrëdhënia shoqërore mes tyre mori fund, e prej disa vitesh ata nuk flasin me njëri-tjetrin. Madje këngëtarja është shprehur më herët që nuk do bashkëpunonte kurrë më me reperin e njohur.

Në vitin 2017 u tha se Noizy e përzuri këngëtares nga grupi “OTR”, pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej intervistave të saj.

LEXO EDHE  Biznesmeni gay habit me deklaratën: Meshkujt shqiptarë edhe kur shkojnë me një mashkull duan ta kthejnë në femër

Së fundmi, me rastin e 5-vjetrorit të këngës “Bow Down” që e ka në bashkëpunim me reperin, Enca ka postuar në “InstaStory” një sekuencë nga ky projekt, ku ka shkëputur pjesën ku duket dhe Noizy.

Ky veprim i këngëtares i ka bërë të gjithë të mendojnë se tanimë dyshja e artistëve i ka lënë në të shkuarën problemet e tyre dhe janë pajtuar.

“5 vjet nga Bow Down sot”, shkruan ajo.