VIDEO/ Ndërpritet Danimarkë-Finlandë, Eriksen humbet ndjenjat në fushë

Momente paniku, në ndeshjen e Europianit mes Danimarkës dhe Finlandës. Eriksen bie pa ndjenja në fushë, teksa ndërhyjnë urgjentisht mjekët e Danimarkës.

Futbollistët duken të tromaksur nga kjo gjendje ndërsa loja është ndërprerë përkohësisht teksa nuk dihet ende gjendja e mesfushorit të Interit.

LEXO EDHE  Tërmet i fortë në Shqipëri! Ja sa ballë ishte