Shokuese! Shikoni momentin kur Eriksen bie pa ndjenja në tokë (VIDEO)

Momente paniku në sfidën e EURO 2020, midis Danimarkës dhe Finlandës që aktualisht janë në barazim 0-0.

Mesfushori i Interit, Kristian Eriksen është përplasur në tokë pa ndjenja prej disa minutash.

Gjendja e tij duket e rëndë teksa stafi mjekësor po i jepte ndihmën e parë me masazh kardiak. Danimarka po luan sfidën e parë të Kampionatit Europian ndaj Finlandës në Grupin A.

LEXO EDHE  Sfida ndaj Basel e fundit me Partizanin, ja kur prezantohet Jurgen Bardhi te skuadra e re