Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, përmbyset kamioni me karburant

Pasditen e sotme, një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Librazhd në afërsi të fshatit Xibrrakë, ku një kamion me karburant është përmbysur.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se shoferi është bllokuar poshtë kamionit.

LEXO EDHE  Ikën nga kampi i ferrit, emrat e shqiptarëve që mbërritën në Rinas

Policia dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes.