Armina Mevlani ndan pamjet me Shkëlzenin nga festa e saj e ditëlindjes: E bekuar nga dashuria që…

Dy ditë pasi festoi ditëlindjen, blogerja e famshme Armina Mevlani ka vendosur që të ndajë dhe pamjet nga super festa ku pjesë e saj ishte dhe partneri, Shkëlzen Berisha. Ajo ka ndarë me ndjekësit videon që tregon se mes tyre nuk ka ndarje por e kundërta, janë më të lumtur se kurrë.

’Ndihem e bekuar nga dashuria që mora’-shkruan Armina përkrah videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Kujtojmë se dyshimet për një ndarje lindën pasi mungoi një urim në rrjete sociale nga Shkëlzeni për Arminën. Ai zakonisht e uron publikisht Arminën, por këtë rradhë jo dhe kjo ka bërë që fansat e blogeres të dyshojnë se mes tyre ka krizë në çift.

LEXO EDHE  Biznesmeni gay habit me deklaratën: Meshkujt shqiptarë edhe kur shkojnë me një mashkull duan ta kthejnë në femër

Dyshimet i ka shtuar edhe fakti që është vënë re mungesa e tij në festën e ditëlindjes ku ishin të pranishëm dhe shumë personazhe nga bota e showbiz-it, por siç duket nuk paska qenë e vërtetë.