“Të dua përjetë”, urimi i Kim Kardashian për Kanye West lë pa fjalë ndjekësit (Foto)

Kanye West feston sot ditëlindjen dhe padyshim mes shumë urimeve nuk ka munguar as ai i Kim Kardashian. Ky mesazh i ka befasuar të gjithë, pasi Kim Kardashian dhe Kanye West i dhanë fund martesës pas shtatë vitesh. Me 19 shkurt, ylli i televizionit firmosi letrat e divorcit dhe ndarja e tyre ishte tepër paqësore.

“Gëzuar ditëlindjen. Të dua përjetë”, ka shkruar Kim përkrah fotos, ku shfaqeshin bashkë me fëmijët e tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)