Mevlan Shaba merr vendimin e papritur pas ndarjes nga Ledjana

Pas përfundimit të “Për’puthen” dhe pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani ka treguar se së shpejti do të kthehet në Gjermani.

Në një lidhje live në Instagram me Shkëlqimin, Mevlani ka zbuluar se pas datës 20 do të kthehet në Gjermani. Gjithashtu ai ka treguar se ka disa projektet shumë të mira muzikore që do ti publikojë gjatë verës.

“Do iki në Gjermani pas datës 20. Këtë verë na presin gjëra të rënda”, u shpreh Mevlani.

Image