E rëndë/ Trupi i pajetë i një të riu gjendet në cisternën e benzinës

Një ngjarje e rëndë është shënuar në SHBA. Trupi i pajetë i një njeriu është gjetur brenda një cisterne të mbushur me benzinë.

Sipas raportimeve, i riu, është gjetur nga dy shoferë kamioni, të cilët tentuan të mbushin automjetet e tyre me lëndë djegëse, e kuptuan se karburanti nuk po rridhte si zakonisht.

Nuk dihet ende se si trupi ka përfunduar brenda në cisternë, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Familjarët e viktimës janë lajmëruar për ngjarjen e rëndë, ndërsa ata kanë shtuar, se prej 10 ditësh nuk kishin kontakt me të dashurin e tyre dhe besonin se ndodhej në ndonjë udhëtim.