Spartak Ngjela nuk e fsheh simpatinë për Bora Zemanin: Më lejoni t’ju komplimentoj për…

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komplimentuar së fundmi në rrjete sociale moderatoren Bora Zemani. Një foto e publikuar nga moderatorja ka bërë që Ngjela të mos e fshehë simpatinë që ka për të.

“Bora, më lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë…,”- shkruan Ngjela krah fotos së Zemanit, por që nuk ka marrë ende një përgjigje nga moderatorja në koment.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)