Rezarta Shkurta shfaqet në momente intime me bashkëshortin dhe i bën dedikimin e ëmbël për ditëlindje (Foto)

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizz-it shqiptar.

Rezarta i ka dedikuar bashkëshortit disa fjalë dashurie me rastin e ditëlindjes. Në një video ku shihet duke kërcyer me të, ajo shkruan se ndihet e bekuar që është bërë pjesë e jetës së saj.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Zoti më ka dashur shumë që të solli në jetën time. Të dua në çmenduri, përgjithmonë”, ka shkruar Rezarta krah videos.

“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta poston pamjet

“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta poston pamjet