Vrasja e 33-vjeçares në pyll, polici pranon se e ka rrëmbyer dhe përdhunuar para se ta vriste

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 33-vjeçares në Angli para disa muajsh. Kujtojmë se Sarah Everard u vra nga polici Wayne Cousins.

48 ​​vjeçari së fundmi ka pranuar krimin, gjithashtu ka treguar se e ka rrëmbyer dhe përdhënuar para se ta vriste.

Kujtojmë se e reja u rrëmbye në 3 mars në një shtëpi në jug të Londrës, ndërsa trupi i saj u gjet 2 javë më pas në një pyll në Londër.

Ekzekutimi i 33-vjeçares në pyll, polici pranon se e ka