Mungoi në festën e saj të ditëlindjes, Armina Mevlani reagon pas dyshimeve për ndarje nga Shkëlzen Berisha

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, festoi ditëlindjen dy ditë më parë. Ajo organizoi një festë magjike “nënujore”, ku u shfaq e veshur me një fustan bojëqielli me xixa dhe dukej si një sirenë teksa pozonte në një guackë gjigante.

Në këtë ditë të veçantë Armina mori urime të shumta, por mungoi një urim nga partneri i saj, Shkëlzeni. Ky i fundit zakonisht e uron publikisht Arminën, por këtë rradhë jo dhe kjo ka bërë që fansat e blogeres të dyshojnë se mes tyre ka krizë në çift.

LEXO EDHE  Ish-miss “BumBum” bën tatuazh fytyrën e Lionel Messi-t në pjesën intime (FOTO)

Dyshimet i ka shtuar edhe fakti që është vënë re mungesa e tij në festën e ditëlindjes ku ishin të pranishëm dhe shumë personazhe nga bota e showbiz-it.

Pas këtyre lajmeve, Armina ka reaguar me një postim ku tregon buqetat gjigante me lule që ka marrë për ditëlindje dhe zbulon se një prej tyre është e Shkëlzenit.

“Jam mirënjohëse për miqtë, familjen, dashurinë time që më dhuruan këto lule e që më bënë të ndihem e bekuar”, shkruan Armina.