“Kam dashur të vras veten”, këngëtari i famshëm shokon me deklaratën: Isha i varur nga alkooli

Këngëtari i famshëm, Liam Payne, ka folur hapur për “luftën” e tij me shëndetin mendor. Në rrëfimin e tij, ish-ylli i “One Direction” ka zbuluar se kishte menduar edhe vetëvrasjen.

“Unë ende ndihem si fëmijë në shumë mënyra. Nuk ka asnjë lidhje midis parave dhe lumturisë. Është një mit. Paraja është aftësia për t’u çlodhur në gjëra të caktuara.”, tha këngëtari i famshëm, i cili ka shtuar se iu rikthye veseve të këqija gjatë izolimit dhe se u bë i varur nga alkooli.

LEXO EDHE  Ledina Çelo zbulon kush fshihet pas fotove të saj provokuese: Burri ka hequr dorë

“Unë kisha frikë deri në dy muajt e mëparshëm. Besoj se shumë njerëz kishin këtë lloj faktori identik, alkoolin”, tha ai.