Gara në PD/ Basha: Bashkë do të largojmë regjimin e pakicës Rama-Doshi

Kryetari në detyrë i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar takimet me strukturat, ku ka theksuar se kjo garë është prova e vlerave tona dhe e gatishmërisë tonë për të vazhduar bashkë betejën për të përmbushur aspiratën e njerëzve për ndryshim.

‘Ne do largojmë regjimin e pakicës Rama-Doshi dhe do t’ua kthejmë Shqipërinë shqiptarëve!’, shkruan Basha në Facebook.

Postimi i plotë i Lulzim Bashës:

Kjo garë është provë e vlerave tona dhe e gatishmërisë tonë për të vazhduar bashkë betejën për të përmbushur aspiratën e njerëzve për ndryshim. Ne do largojmë regjimin e pakicës Rama-Doshi dhe do t’ua kthejmë Shqipërinë shqiptarëve!