Bashkëshortja e futbollistit të njohur italian shokon me deklaratën: Kemi parë UFO, na u afrua

Mbrojtësi i Romës, Chris Smalling dhe bashkëshortja e tij, kanë treguar së fundmi se kanë parë UFO. Ka qenë kjo e fundit ajo që ka rrëfyer këtë detaj. Gjatë një interviste për mediat italianen, Sam Cooke është shprehur se bashkë me Chris Smalling kanë parë një UFO, që ka fluturuar pranë tyre dhe më pas është larguar.

“Chris dhe unë pamë një UFO natën e kaluar. Ai erdhi dhe fluturoi para nesh, pastaj ndaloi dhe u kthye sërish në qiell, ku qëndroi për rreth një orë. Ne nuk kishim marrë kërpudha halucinogjene. Ishte shumë e vogël për t’u filmuar ndërsa qëndronte pa lëvizur në qiell, edhe pse Chris mund ta shihte duke u rrotulluar me drita që ndiznin rreth e rrotull”- ka treguar ajo.

LEXO EDHE  Modelja shqiptare befason me deklaratën: Jam e virgjër, do bëhem murgeshë

Sam ka shtuar se mund ta kishin kapur në kamera kur ai po fluturonte drejt tyre, por të dy ishin shumë të shtangur për të nxjerrë celularët.

Ajo dukej e madhe. Nuk dukej si një nga UFO-të klasike. Ishte krejt e heshtur. A ka parë dikush diçka të tillë? Eshtë e vështirë të shpjegohet se si është bërë sepse ishte maskuar mirë, dukej se përbëhej nga dy drejtkëndësha 3D të veçantë, të cilët rrotulloheshin rreth njëri-tjetrit me drita të zbehta rreth skajeve”- tregoi bashkëshortja e Chris Smalling.