Plagosje me thikë në Tiranë

Një plagosje me thikë është regjistruar në Tiranë këtë mengjes.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Astir, teksa dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta persona ende të paidentifikuar kanë goditur me një mjet prerës shtetasin F. D., rreth 37 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.