Krimi makabër në Librazhd/ Momenti kur shokët largojnë djalin e tronditur nga skena e prindërve të vdekur (Video)

Një ngjarje e rëndë me pasojë vrasjen dhe vetëvrasjen tronditi sonte Librazhdin.

56-vjeçari Qemal Bici vrau me sëpatë bashkëshorten e tij, 53-vjeçaren Menturie Bici, dhe më pas u vetëvar në një pemë në fshatin Dragostunjë të Librazhdit.

Kanë dalë pamjet edhe nga shtëpia ku ndodhi ngjarja e rëndë, ku është e rrethuar nga forcat e policisë të cilat kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të dokumentuar rrethanat e krimit.

Sipas informacioneve, autori i krimit dyshohet se ishte përdorues alkooli dhe kohët e fundit kishte shfaqur shenja depresioni.