Brenda vilës super luksoze të Kourtney Kardashian në Palm Springs

Kourtney Kardashian ka shpenzuar plot 12 milionë dollarë për një “oaz” në Palm Springs.  Shtëpia super luksoze është ndërtuar këtë vit dhe është krejtësisht e mobiluar.

Sipas “The Post”, ka gjashtë dhoma gjumi dhe tetë tualete. Gjithashtu, vila ka një bar, një pishinë të madhe, spa dhe fushë golfi. Kourtney dhe Travis, pas shumë vitesh miqësi, janë lidhur zyrtarisht në janar të këtij viti.