Astrologia zbulon detaje nga jeta private e Antonelës: Ka vuajtur nga dashuria, e ka mendjen tek dikush…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, ka zbuluar se si do të jetë fati i saj në dashuri. Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” ishte e ftuar astrologjia, Laura Bilalli, e cila u shpreh se Antonela është tip shumë e ndjeshme dhe përlotet shpesh para ekranit.

Sipas Laurës, Antonela ka vuajtur shumë nga një histori dashurie e shkuar, e si pasojë ka edhe frikë nga dashuria.

“Je lënduar shumë nga një dashuri dhe prej aty, ke frikë prej dashurisë. Ka shumë oferta, por nuk po merr askënd për bazë sepse e ka mendjen te dikush tjetër, tek një shqiptar. Është 5-6 vite më i madh dhe shenja e horoskopit “Virgjereshë”, tha astrologia.

Kjo e fundit shtoi se ish-konkurrentja e “Për’puthen” do të lidhet vitin që vjen dhe se do të jetë një person publik.