Zgjedhjet në PD/ Basha: Nga kjo garë do të dalim më të fortë, do të luftojmë deri në largimin e regjimit Rama-Doshi

Kryetari në detyrë i PD, Lulzim Basha, shkruan se gara brenda partisë do t’i nxjerë edhe më të fortë demokratët.

Siaps tij pas kësaj gare demokratët do të dalin jo vetëm më të fortë por edhe më të bashkuar dhe do të triumfojnë përballë regjimit Rama-Doshi.

Postimi i Bashës

Nga kjo garë do të dalim më të fortë, më të bashkuar dhe më të vendosur për të luftuar me gjithë forcën që kemi deri në largimin e regjimit Rama-Doshi. Për demokracinë, për Shqipërinë dhe për shqiptarët.