Vritet një person në Ksamil! Emri

Një vrasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ksamil, Sarandë.

Burime nga policia thanë se Gramoz Mema është qëlluar duke shkuar në banesën e tij.

Policia Sarandë/ Informacion parparak

Rreth orës 21:45, në Ksamil, pranë banesës, në rrethana ende të pa qarta  është qëlluar  me armë zjarri shtetasi  G. M., i cili ka humbur jetën rrugës për në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit/ve.