VIDEO/ U çajnë gomat e makinave dhe i qëllojnë me vezë, ja çfarë i ndodh policëve të Lali Erit

Problemet e shumta dhe abuzimet nga ana e Policisë Bashkiake kanë bërë që qytetarët e Tiranës pasi u ka ardhur shpirti në majën e hundë të hakmerren në mënyrën më tipike.

Sipas një videoje të publikuar nga JOQ shihen makinat bashkiake të cilave u janë carë gomat dhe goditur me vezë.

Ky reagim ka ardhur nga banorët e zonës së Porcelanit në Tiranë