‘Të prishen ndërtimet pa leje’/ Denoncuesi: Urdhëri i Ramës nuk vlen për badiguardin e tij, ja çfarë ndodh në Qerret

Kryeministri Edi Rama dha urdhër që të prishen të gjitha ndërtimet pa leje të ndërtuara buzë detit, por mesa duket ky urdhër nuk vlen për njerëzit e partisë.

Ish-kryeministri Sali berisha ka bërë publik mesazhin e një qytetari i cili tregon se si badiguardi i Edi Ramës ka shkatërruar mjedisin, duke ndërtuar brenda në det në plazhin e Qerretit, ndërkohë që kryeministri kërcënon qytetarët shqiptarë.

Ja mesazhi i Berishës:

Babzia e badiguardit te Rames çan detin ne Qerret.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Keto foto jane bere dje ne bregdetin e qerretit te kavajes,ndertimi Brenda ne det I keti narkoshtetit ska te ndalur del mashtro popullin si e ka zakon qe do prishim ndertime pa leje,ndertimet e demokrateve se badigardi vet shikoni cpo ben ne det