Sara Malaj i jep fund lidhjes me Atdheun? Ish-konkurrentja: Jam 106% beqare

Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina janë një nga çiftet më të përfolura të “Për’puthen”. Lajmi se ata janë bashkë erdhi shumë i papritur kur ata u deklaruan për njëri tjetrin gjatë daljes nga “Për’puthen”.

Dicka ka ndodhur në raportin e ciftit, dhe dyshimet e para nisën pas një postimi të Sarës në llogarinë e saj në Instagram. Teksa të gjithë ndjekësit bësojnë se ata po jetojnë ditët më të bukura të dashurisë, ajo sapo deklaroi se është beqare dhe madje ka fshirë dhe fotot me Atdheun në rrjete sociale.

“Jam 106% beqare”, shkruhet në postimin që ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.