Pse Arjan Konomi ka vendosur të mos martohet? Arsyeja do ju habisë

Në një moshë jo fare të re, opinionisti Arjan Konomi, duket se është ende beqar.

Duke qenë personazh publik, të gjithë kanë interes të mësojnë më shumë mbi jetën personale të opinionistit të njohur dhe autorit të disa librave.

Ai ka thënë publikisht se nuk është i martuar, për të gjithë kuriozët që duan të mësojnë më shumë mbi të.

Në një dalje televizive, ai dha një deklaratë kontroverse mbi martesën. I pyetur se pse nuk ishte martuar asnjëherë, Arjani tha: “Sepse nuk dua të fus në shtëpi një të panjohur që të më marrë pasurinë”.

Mesa duket opinionisti ende nuk ka ndryshuar mendim dhe vijon të rreshtohet te VIP-at beqar.