Princi dhe Aristela tregojnë çfarë marrëdhënie kanë pas daljes nga “Për’puthen”

Princi dhe Aristela i habitën të gjithë me vendimin që morën puntatën e fundit në Për’puthen, pasi të gjithë menduam se po lindte një dashuri mes tyre. Por nuk ndodhi kështu! Princi dhe Aristela thanë se do të dilnin vetëm nga emisioni.

Së fundmi dyshja kanë zbuluar që as nuk flasin më me njëri-tjetrin. Teksa ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”, dikush e ka pyetur: “Vazhdon të flasësh me Princin apo mbani distancën”. “Jo nuk flas më”, është përgjigjur shkurt Aristela.

Gjithashtu edhe Princi ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit ku shkruante: “E kam bërë/se kam bërë”.

“Ke fol me Aristelën pas ‘Për’puthen’”, i shkruan një ndjekës, të cilit Princi i përgjigjet: “Se kam bërë”.