Vanessa i bën dhuratë makinën luksoze motrës së Kobe Bryant (Video)

Vanessa Bryant i dhuroi motrës së Kobe Bryant, Sharia Washington, një makinë luksoze Tesla. Ajo publikoi një video në Instagram nga momenti kur i kishte bërë dhuratën kunatës, ku duket se Sharia Washington u emocionua dhe u përlot nga surpriza që Vanessa kishte përgatitur për të.

Po ashtu, Vanessa publikoi edhe një fotografi përpara makinës luksoze, ku ato shiheshin të përqafuara dhe të lumtura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant)